
Morat today, now
2022 74 mMusik
5.7
In the special "Morat Hoy, Ahora," the Colombian group sings their greatest hits and features guest appearances by Juanes, Manuel Carrasco, Vanesa Martin, Pablo López, Aitana, Natalia Lacunza, Beret, and the Carmonas.
Hvor man kan se Morat today, now
Få Plex på dine enheder
Gratis på 20+ platforme. Vælg din egen.Morat today, now-trivia
- december 2022 blev Morat today, now udgivet.
Morat today, now har en spilletid på 74 m.
In the special "Morat Hoy, Ahora," the Colombian group sings their greatest hits and features guest appearances by Juanes, Manuel Carrasco, Vanesa Martin, Pablo López, Aitana, Natalia Lacunza, Beret, and the Carmonas.
Nøglepersonerne i Morat today, now er Juan Pablo Isaza, Juan Pablo Villamil, Simón Vargas Morales.
Morat today, now er en Musik-film.






