
La leyenda
2008 1t, 32mAction
5.436%5.8
Set in the dizzy world of TC 2000 racing La Leyenda tours the action genre overflowing with adrenaline and speed...
Hvor å se La leyenda
Skaff deg Plex på enhetene dine
Gratis på over 20 plattformer. Velg din.La leyenda-trivia
La leyenda ble utgitt 20. november 2008.
La leyenda ble regissert av Sebastián Pivotto.
La leyenda har en spilletid på 1t, 32m.
La leyenda ble produsert av Pablo E. Bossi, Juan Pablo Buscarini.
Set in the dizzy world of TC 2000 racing La Leyenda tours the action genre overflowing with adrenaline and speed...
Hovedpersonene i La leyenda er Pablo Rago, Benjamín Rojas, Leonora Balcarce.
La leyenda er en Action-film.
La leyenda har en publikumsvurdering på 3.6 av 10.
La leyenda har tjent 216k USD på kino.











