

Jack the Ripper
Directed by Jesús FrancoEen Londense prostituee gaat alleen naar huis. Ze is alleen op straat. Onderweg ontmoet ze een oude, blinde bedelaar van wie ze aanvankelijk dacht dat hij een bedreiging vormde. Maar kort daarna wordt ze het slachtoffer van Jack the Ripper, die haar vermoordt en het lichaam meeneemt. De bedelaar is getuige van de aanval, maar aangezien hij blind is, laat de moordenaar hem met rust. Toch herinnert hij zich enkele details. Het lijk wordt naar een kas gebracht, waar de Ripper het in stukken hakt en de volgende dag laat afvoeren door de verwarde Frieda, die denkt dat de lijken poppen zijn.
Jack the Ripper Trivia
Jack the Ripper was released on 23 september 1976.
Jack the Ripper was directed by Jesús Franco.
Jack the Ripper has a runtime of 1 u, 31 m.
Jack the Ripper was produced by Erwin C. Dietrich, Max Dora.
Een Londense prostituee gaat alleen naar huis. Ze is alleen op straat. Onderweg ontmoet ze een oude, blinde bedelaar van wie ze aanvankelijk dacht dat hij een bedreiging vormde. Maar kort daarna wordt ze het slachtoffer van Jack the Ripper, die haar vermoordt en het lichaam meeneemt. De bedelaar is getuige van de aanval, maar aangezien hij blind is, laat de moordenaar hem met rust. Toch herinnert hij zich enkele details. Het lijk wordt naar een kas gebracht, waar de Ripper het in stukken hakt en de volgende dag laat afvoeren door de verwarde Frieda, die denkt dat de lijken poppen zijn.
The key characters in Jack the Ripper are Dr. Dennis Orloff / Jack the Ripper (Klaus Kinski), Cynthia (Josephine Chaplin), Inspektor Selby (Andreas Mannkopff).
Jack the Ripper is rated 16.
Jack the Ripper is a Horror, Drama, Thriller film.
Jack the Ripper has an audience rating of 3.4 out of 10.








