

Hedwig and the Angry Inch
Directed by John Cameron MitchellHedwig is in Oost-Berlijn geboren als de jongen Hansel. Hij werd verliefd op een Amerikaanse soldaat, en onderging een sex-operatie om met hem te kunnen trouwen en naar het westen te vluchten. Helaas is het niet helemaal naar wens verlopen: jaren later tourt Hedwig met haar rockband door de States, en vertelt ze haar levensverhaal tussen de concerten door.
Where to Watch Hedwig and the Angry Inch
Hedwig and the Angry Inch Ratings & Reviews
Hedwig and the Angry Inch Trivia
Hedwig and the Angry Inch was released on 27 juli 2001.
Hedwig and the Angry Inch was directed by John Cameron Mitchell.
Hedwig and the Angry Inch has a runtime of 1 u, 35 m.
Hedwig and the Angry Inch was produced by Pamela Koffler, Christine Vachon, Katie Roumel.
Hedwig is in Oost-Berlijn geboren als de jongen Hansel. Hij werd verliefd op een Amerikaanse soldaat, en onderging een sex-operatie om met hem te kunnen trouwen en naar het westen te vluchten. Helaas is het niet helemaal naar wens verlopen: jaren later tourt Hedwig met haar rockband door de States, en vertelt ze haar levensverhaal tussen de concerten door.
The key characters in Hedwig and the Angry Inch are Hedwig (John Cameron Mitchell), Yitzhak (Miriam Shor), Skszp (Stephen Trask).
Hedwig and the Angry Inch is rated 12.
Hedwig and the Angry Inch is a Drama, Komedie, Musical film.
Hedwig and the Angry Inch has an audience rating of 9.3 out of 10.
Hedwig and the Angry Inch had a budget of US$ 6 mln..
Hedwig and the Angry Inch has made US$ 3,7 mln. at the box office.



















