

Zu Tisch ...
Hvor man kan se Zu Tisch ...
26 sæsoner
Få Plex på dine enheder
Gratis på 20+ platforme. Vælg din egen.Zu Tisch ...-trivia
Zu Tisch ... har 26 sæsoner.
Zu Tisch ... har 327 episoder.
Nøglepersonerne i Zu Tisch ... er Self (Joël Billet), Self (Silvie Billet), Self (Anna Zukowska).
Zu Tisch ... blev instrueret af Wilma Pradetto, Holger Preuße, Caroline Haertel, Adama Ulrich, Friederike Schlumbom, Hanna Leissner, Elke Sasse, Mirjana Momirovic, Claus Wischmann, Marie Villetelle, Alix Francois Meier, Lorenz Findeisen, Stefanie Fleischmann, Kristian Kähler, Martin Koddenberg, Alba Vivancos, Stella Könemann, Paul Pflüger, Cristina Ricci, Chrysanthi Goula, Silvia Palmigiano, Pascal Capitolin, Peter Podjavorsek, Marvin Entholt, Alba Vivancos Folch.
Zu Tisch ... blev produceret af Elke Sasse, Holger Preuße, Claus Wischmann, Ulrike Neubecker, Perisade Mashayekhi, Stefan Pannen, Iris Augustinski, Heike Bundschuh.
A sensual approach to culinary art "on the ground", meeting farmers, winegrowers, restaurateurs and cooks, where gastronomy and the art of living have their roots.
Zu Tisch ... er bedømt Not Rated.
Zu Tisch ... er et Documentary, Komedie, Familie-show.
Zu Tisch ... har en publikumsbedømmelse på 7.4 ud af 10.
Zu Tisch ...-episoderne er 30 m lange.
Der er endnu ingen oplysninger fra studiet om, hvorvidt der kommer endnu en sæson.



