
The Bachelor 2
2017 1 t 51 mKomedie
5.37.2
A bachelor party in Crete turns wild when friends encounter the bride's serious Cretan relatives. The group faces local vendettas and deals with aftermath of their epic celebration.
Hvor man kan se The Bachelor 2
Få Plex på dine enheder
Gratis på 20+ platforme. Vælg din egen.The Bachelor 2-trivia
- december 2017 blev The Bachelor 2 udgivet.
The Bachelor 2 blev instrueret af Yiannis Papadakos.
The Bachelor 2 har en spilletid på 1 t 51 m.
The Bachelor 2 blev produceret af Pantelis Kalatzis.
A bachelor party in Crete turns wild when friends encounter the bride's serious Cretan relatives. The group faces local vendettas and deals with aftermath of their epic celebration.
Nøglepersonerne i The Bachelor 2 er Antonis (Giannis Tsimitselis), Renos (Thanasis Viskadourakis), Tzimis (Nikos Vourliotis).
The Bachelor 2 er en Komedie-film.
The Bachelor 2 har en publikumsbedømmelse på 5.3 ud af 10.
The Bachelor 2 havde et budget på 646 t US$.
The Bachelor 2 har indtjent 2 mio. US$ ved billetlugen.



















