

Corpse Eaters
4.14.2
A story of zombies eating freshly killed humans.
Hvor man kan se Corpse Eaters
Få Plex på dine enheder
Gratis på 20+ platforme. Vælg din egen.Corpse Eaters-trivia
- august 1974 blev Corpse Eaters udgivet.
Corpse Eaters blev instrueret af Donald R. Passmore, Klaus Vetter.
Corpse Eaters har en spilletid på 61 m.
Corpse Eaters blev produceret af Lawrence Zazelenchuk.
A story of zombies eating freshly killed humans.
Nøglepersonerne i Corpse Eaters er Michael Hopkins, Ed LeBreton, Terry London.
Corpse Eaters er bedømt R.
Corpse Eaters er en Gyser-film.
Corpse Eaters har en publikumsbedømmelse på 4.1 ud af 10.
