
Black Line
2017 10 mDocumentary, Short
6.7
A woman fishing in turbid waters, a suffering nature, the broken chant of the muezzin, all linked by a thin, black line.
Hvor man kan se Black Line
Få Plex på dine enheder
Gratis på 20+ platforme. Vælg din egen.Black Line-trivia
- november 2017 blev Black Line udgivet.
Black Line blev instrueret af Mark Olexa, Francesca Scalisi.
Black Line har en spilletid på 10 m.
Black Line blev produceret af Mark Olexa, Francesca Scalisi.
A woman fishing in turbid waters, a suffering nature, the broken chant of the muezzin, all linked by a thin, black line.
Black Line er en Documentary, Short-film.
Black Line har en publikumsbedømmelse på 6.7 ud af 10.



