
Van Vlees en Bloed
Hvor å se Van Vlees en Bloed
Skaff deg Plex på enhetene dine
Gratis på over 20 plattformer. Velg din.Van Vlees en Bloed-trivia
Van Vlees en Bloed har 1 sesong.
Van Vlees en Bloed har 7 episoder.
Hovedpersonene i Van Vlees en Bloed er Mike Heylen (Koen De Graeve), Gerda Vangenechten (Mieke De Groote), Maria Vandaele-Vangenechten (Reinhilde Decleir).
Van Vlees en Bloed ble regissert av Tom van Dyck.
Van Vlees en Bloed ble produsert av Leen Lombaert, Tina de Pauw, Thomas Tyberghein.
The series focuses on the Vangenechten family of butchers. Business is going well until Rudy, the butcher couple's only son, suddenly returns home after years of absence. He refuses to say where he has been all this time, but he does want to come back home and work in the butcher shop.
Van Vlees en Bloed er en Drama-serie.
Van Vlees en Bloed har en publikumsvurdering på 8.5 av 10.
Episodene til Van Vlees en Bloed er 48m lange.
Nei, denne serien ble avlyst etter 1 sesong.












