Vite perdute
1992 1t, 58mDrama
4.04.3
Regissert av Giorgio Castellani
Hvor å se Vite perdute
Skaff deg Plex på enhetene dine
Gratis på over 20 plattformer. Velg din.Vite perdute-trivia
Vite perdute ble utgitt 20. februar 1992.
Vite perdute ble regissert av Giorgio Castellani.
Vite perdute har en spilletid på 1t, 58m.
Hovedpersonene i Vite perdute er Antonella Arcuri (Maria Amato), Stefano (Carlo Berretta), Rosario (Gianni Celeste).
Vite perdute er en Drama.
Vite perdute har en publikumsvurdering på 4 av 10.








