Tornado Rampage 2011
Where to Watch Tornado Rampage 2011
Get Plex on Your Devices
Free on 20+ platforms. Pick yours.Tornado Rampage 2011 Trivia
Tornado Rampage 2011 was released on 22 mei 2011.
Tornado Rampage 2011 was directed by Christina Bavetta, Peter Crystal, Poppy Dixon.
Tornado Rampage 2011 has a runtime of 43 m.
Tornado Rampage 2011 was produced by Jamie Crawford, Simon Young.
In april 2011 troffen 300 tornado"s de Verenigde Staten in een tijdsbestek van slechts drie dagen. En een van deze dagen - woensdag 27 april - zal in zwarte letters de geschiedenis ingaan. Binnen 24 uur sloegen 190 tornado"s toe. Dit is meer dan enige andere dag in de opgetekende geschiedenis. Twee van deze tornado"s behoorden tot de EF-5-groep op de intensiteitsschaal, die de sterkste tornado"s omvat. Toen de dag eindigde, lieten de tornado"s 300 slachtoffers achter. Het is een levende demonstratie van de immense kracht van de natuur, die in staat is om praktisch alles op haar pad af te vlakken, te verpletteren en te verslinden. Door ontroerende interviews met overlevenden, schokkende amateurbeelden en geavanceerde wetenschappelijke analyses te combineren, onthult de documentaire de anatomie van een perfecte storm. Het brengt de 24 uur in kaart die Amerika schokten en roept een sinistere vraag op: zijn dodelijke stormen in opkomst?
The key characters in Tornado Rampage 2011 are narrator (Eric Meyers).
Tornado Rampage 2011 is a Documentaire film.
Tornado Rampage 2011 has an audience rating of 7.5 out of 10.

