

The Deadly Mantis
Directed by Nathan JuranBij het afkalven van een ijsberg in het Noordpoolgebied komt een gigantische bidsprinkhaan vrij, die sinds de prehistorie gevangen zit in een schijndood. Het valt eerst militaire buitenposten aan om de bewoners ervan op te eten, en baant vervolgens zijn weg naar de warmere breedtegraden van Washington en New York. Een paleontoloog werkt samen met militaire eenheden om hem te doden.
Where to Watch The Deadly Mantis
The Deadly Mantis Trivia
The Deadly Mantis was released on 26 mei 1957.
The Deadly Mantis was directed by Nathan Juran.
The Deadly Mantis has a runtime of 79 m.
The Deadly Mantis was produced by William Alland.
Bij het afkalven van een ijsberg in het Noordpoolgebied komt een gigantische bidsprinkhaan vrij, die sinds de prehistorie gevangen zit in een schijndood. Het valt eerst militaire buitenposten aan om de bewoners ervan op te eten, en baant vervolgens zijn weg naar de warmere breedtegraden van Washington en New York. Een paleontoloog werkt samen met militaire eenheden om hem te doden.
The key characters in The Deadly Mantis are Col. Joe Parkman (Craig Stevens), Dr. Nedrick 'Ned' Jackson (William Hopper), Marge Blaine (Alix Talton).
The Deadly Mantis is rated 14.
The Deadly Mantis is a Thriller, Horror, Sciencefiction film.
The Deadly Mantis has an audience rating of 5.2 out of 10.

















