

Zákony džungle
Režie: Craig BolotinDo toho dne byla Edison´s High School, střední škola v jedné z nejvykřičenějších čtvrtí New Yorku-Jižním Queensu, tuctovým slamovým vzdělávacím institutem. Do budovy foukalo rozbitými okny, technické vybavení nefungovalo a hlavní slovo měl na vlastní nos si nevidící zástupce ředitele. To se ale mělo brzy změnit. Vinou hloupého nedorozumění se studenti Ziggy Malone a Lester Dewit dostávají do konfliktu s novým školním policistou Jacksonem, který končí po náhodném výstřelu ze služební zbraně policistovým zraněním. Lavině následujících tragédií se už nedá zabránit. Oba mladíci a jejich čtyři spolužáci jsou donuceni školu obsadit, vzít zraněného Jacksona jako rukojmí a bránit se před celým světem, který jim odmítá naslouchat.
Kde se dívat na Zákony džungle
Hodnocení a recenze Zákony džungle
Zákony džungle Trivia
Zákony džungle byl vydán 10. listopadu 1999.
Zákony džungle byl režírován Craig Bolotin.
Zákony džungle je dlouhý 1 h 39 m.
Zákony džungle byl produkován Tracey Edmonds.
Do toho dne byla Edison´s High School, střední škola v jedné z nejvykřičenějších čtvrtí New Yorku-Jižním Queensu, tuctovým slamovým vzdělávacím institutem. Do budovy foukalo rozbitými okny, technické vybavení nefungovalo a hlavní slovo měl na vlastní nos si nevidící zástupce ředitele. To se ale mělo brzy změnit. Vinou hloupého nedorozumění se studenti Ziggy Malone a Lester Dewit dostávají do konfliktu s novým školním policistou Jacksonem, který končí po náhodném výstřelu ze služební zbraně policistovým zraněním. Lavině následujících tragédií se už nedá zabránit. Oba mladíci a jejich čtyři spolužáci jsou donuceni školu obsadit, vzít zraněného Jacksona jako rukojmí a bránit se před celým světem, který jim odmítá naslouchat.
Klíčové postavy v Zákony džungle jsou Lester Dewitt (Usher), Audrey McDonald (Vanessa Williams), Officer Dante Jackson (Forest Whitaker).
Zákony džungle je hodnocen R.
Zákony džungle je film s žánrem Drama, Thriller.
Zákony džungle má hodnocení diváků 7.6 z 10.
Zákony džungle měl rozpočet 13 mil. US$.
Zákony džungle vydělal v kinech 6 mil. US$.





















