

Killing Kennedy
Directed by Nelson McCormickDramadocumentaire gebaseerd op het non-fictieboek 'Killing Kennedy: The End of Camelot' uit 2012 van Bill O'Reilly en Martin Dugard. Het volgt de parallelle levens van John F. Kennedy en Lee Harvey Oswald vanaf de winter van 1959-1960 tot die fatale dagen in Dallas in november 1963, toen ze beiden binnen twee dagen na elkaar stierven en op dezelfde dag werden begraven - John F Kennedy op een staatsbegrafenis in Washington D.C., live uitgezonden zowel in Europa als in de Stille Oceaan, terwijl Oswald in Forth Worth werd begraven op een kleine begrafenis waarbij de aanwezige verslaggevers werd gevraagd als dragers op te treden.
Where to Watch Killing Kennedy
Killing Kennedy Ratings & Reviews
Killing Kennedy Trivia
Killing Kennedy was released on 10 november 2013.
Killing Kennedy was directed by Nelson McCormick.
Killing Kennedy has a runtime of 87 m.
Killing Kennedy was produced by Larry Rapaport.
Dramadocumentaire gebaseerd op het non-fictieboek 'Killing Kennedy: The End of Camelot' uit 2012 van Bill O'Reilly en Martin Dugard. Het volgt de parallelle levens van John F. Kennedy en Lee Harvey Oswald vanaf de winter van 1959-1960 tot die fatale dagen in Dallas in november 1963, toen ze beiden binnen twee dagen na elkaar stierven en op dezelfde dag werden begraven - John F Kennedy op een staatsbegrafenis in Washington D.C., live uitgezonden zowel in Europa als in de Stille Oceaan, terwijl Oswald in Forth Worth werd begraven op een kleine begrafenis waarbij de aanwezige verslaggevers werd gevraagd als dragers op te treden.
The key characters in Killing Kennedy are John F. Kennedy (Rob Lowe), Lee Harvey Oswald (Will Rothhaar), Jacqueline Kennedy (Ginnifer Goodwin).
Killing Kennedy is rated PG-13.
Killing Kennedy is a Drama, Thriller, Biography film.
Killing Kennedy has an audience rating of 4.2 out of 10.




















