
Dokter Vlimmen
Where to Watch Dokter Vlimmen
Get Plex on Your Devices
Free on 20+ platforms. Pick yours.Dokter Vlimmen Trivia
Dokter Vlimmen was released on 23 februari 1978.
Dokter Vlimmen was directed by Guido Pieters.
Dokter Vlimmen has a runtime of 1 u, 47 m.
Dokter Vlimmen was produced by Gerrit Visscher.
Doctor Vlimmen is het verhaal van een plattelandsdokter in de jaren voor de Tweede Wereldoorlog, en begint op het moment dat hij zijn vriend Dacka, een advocaat, van het station heeft gehaald en onderweg een aanrijding krijght met een Sint Bernard hond, eigendom van een mooie vrouw, Tilly, en haar mooie dochter Maartje. Het verhaal gaat dan 10 jaar terug. De vrouw van Vlimmen heeft hem verlaten en zijn zuster Truus zorgt voor het huishouden. Regelmatig ontvlucht hij samen met Dacka de bekrompen gemeenschap om eventjes de bloemetjes buiten te zetten.
The key characters in Dokter Vlimmen are Farmer (Ab Abspoel), Dokter Vlimmen (Peter Faber), Truus (Chris Lomme).
Dokter Vlimmen is rated 16.
Dokter Vlimmen is a Drama film.
Dokter Vlimmen has an audience rating of 6.2 out of 10.
Dokter Vlimmen had a budget of US$ 1,5 mln..











