

De wilde engel
Directed by George MarshallDe activiteit van het stadje concentreert zich in de saloon. Na een poker spel, waarmee een hele lap grond verspeeld wordt, wordt de sheriff vermoord. De beroemde Destry wordt erbij gehaald om met tinnen ster maar zonder wapens de dader op te knopen. De salooneigenares Frenchy laat zelfs hem niet ongeroerd.
Where to Watch De wilde engel
De wilde engel Ratings & Reviews
De wilde engel Trivia
De wilde engel was released on 23 december 1939.
De wilde engel was directed by George Marshall.
De wilde engel has a runtime of 1 u, 34 m.
De wilde engel was produced by Joe Pasternak.
De activiteit van het stadje concentreert zich in de saloon. Na een poker spel, waarmee een hele lap grond verspeeld wordt, wordt de sheriff vermoord. De beroemde Destry wordt erbij gehaald om met tinnen ster maar zonder wapens de dader op te knopen. De salooneigenares Frenchy laat zelfs hem niet ongeroerd.
The key characters in De wilde engel are Tom Destry Jr. (James Stewart), Frenchy (Marlene Dietrich), Boris (Mischa Auer).
De wilde engel is rated Not Rated.
De wilde engel is a Western, Komedie, Action film.
De wilde engel has an audience rating of 8.2 out of 10.
De wilde engel had a budget of US$ 700K.























