Hunting Vintage
Kde se dívat na Hunting Vintage
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Hunting Vintage Trivia
Hunting Vintage má 1 řadu.
Hunting Vintage má 11 dílů.
Klíčové postavy v Hunting Vintage jsou Narrator (Owen Thomas), Self (Andrew Christian), Self (Marcellas Reynolds).
Hunting Vintage byl režírován Darby Symons.
Hunting Vintage byl produkován Robbie Kocsis, Scott R. Tomasso, Becca Gross.
Adventurous home seekers scour the country for a specific type of home to buy, vintage. From century-old Victorians, to timeless Brownstones and historic Four Squares, each episode will feature couples touring three properties in neighborhoods across the U.S. to find a house with the perfect heritage they seek. Find out which classic home they'll make their own on Hunting Vintage.
Hunting Vintage je hodnocen TV-G.
Hunting Vintage je seriál s žánrem Dokumentární, Reality, Home and Garden.
Hunting Vintage má hodnocení diváků 8.1 z 10.
Díly Hunting Vintage jsou 25 m dlouhé.
Ne, tento seriál byl zrušen po 1 řadě.



