Carnival Catwalk
2025 50 mReality
6.7
Fashion Designers from across the world compete to win $100,000 by creating looks inspired by Carnival. Hosted by Kandi King and Rome with Head Judge Miss Universe 1998 Wendy Fitzwilliam.
Kde se dívat na Carnival Catwalk
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Carnival Catwalk Trivia
Carnival Catwalk má 1 řadu.
Carnival Catwalk má 9 dílů.
Klíčové postavy v Carnival Catwalk jsou Wendy Fitzwilliam.
Carnival Catwalk byl režírován Taylor Gilmartin.
Carnival Catwalk byl produkován Jameshia T. Bankston, Gian Franco, Jerome Precilla, Rodney Seemungal, Jonavon Stephens.
Fashion Designers from across the world compete to win $100,000 by creating looks inspired by Carnival. Hosted by Kandi King and Rome with Head Judge Miss Universe 1998 Wendy Fitzwilliam.
Carnival Catwalk je seriál s žánrem Reality.
Carnival Catwalk má hodnocení diváků 6.7 z 10.
Díly Carnival Catwalk jsou 50 m dlouhé.
Studio zatím neposkytlo žádné informace o tom, zda bude další řada.



