

The Dead Half
2017 77 mThriller
3.23.0
A legendary haunted house - an obsessed young filmmaker - a cast and crew too eager for their own good - a ghost story with its darkest secrets still hidden.
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.The Dead Half Trivia
The Dead Half byl vydán 1. ledna 2017.
The Dead Half byl režírován David Van Hooser.
The Dead Half je dlouhý 77 m.
The Dead Half byl produkován Craig Anderson, Robert Cooper, Tom Terry, David Van Hooser.
A legendary haunted house - an obsessed young filmmaker - a cast and crew too eager for their own good - a ghost story with its darkest secrets still hidden.
Klíčové postavy v The Dead Half jsou Sara Stanilestri (McKenna Harrington).
The Dead Half je film s žánrem Thriller.
The Dead Half má hodnocení diváků 3.2 z 10.
The Dead Half měl rozpočet 25 000 US$.
