
Penthouse Bois
2018 11 mKomedie
8.0
After finding the original members of the Penthouse Bois, this film details what really happened behind the scenes during their meteoric rise and fall
Kde se dívat na Penthouse Bois
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Penthouse Bois Trivia
Penthouse Bois byl vydán 11. září 2018.
Penthouse Bois byl režírován Charlie Funnell.
Penthouse Bois je dlouhý 11 m.
Penthouse Bois byl produkován Charlie Funnell.
After finding the original members of the Penthouse Bois, this film details what really happened behind the scenes during their meteoric rise and fall
Klíčové postavy v Penthouse Bois jsou T-Block "Big-Sub" Chesterfield (Tagore Chayne), Eazy-D (Freddie Greenhill), Ice (Jack Joyce).
Penthouse Bois je film s žánrem Komedie.
Penthouse Bois měl rozpočet 100 US$.

