Magnetic Mountains
2017 85 mDokumentární, Adventure
8.7
The story of an every-man who, after falling from an Alpine north face, is struggling to find a balance.
Kde se dívat na Magnetic Mountains
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Magnetic Mountains Trivia
Magnetic Mountains byl vydán 10. listopadu 2017.
Magnetic Mountains byl režírován Steve Wakeford.
Magnetic Mountains je dlouhý 85 m.
Magnetic Mountains byl produkován Rory Dickenson, Menna Pritchard, Menna Wakeford.
The story of an every-man who, after falling from an Alpine north face, is struggling to find a balance.
Klíčové postavy v Magnetic Mountains jsou Self (Tom Ballard), Self (Chris Bonington), Self (Ellen Brennan).
Magnetic Mountains je film s žánrem Dokumentární, Adventure.
Magnetic Mountains má hodnocení diváků 8.7 z 10.



