
Junk Head 1
7.47.4
Ve vzdálené budoucnosti lidstvo zahájí výzkum klonů, které žijí v podzemí a hledají ztracené genetické informace.
Kde se dívat na Junk Head 1
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Junk Head 1 Trivia
Junk Head 1 byl vydán 31. prosince 2013.
Junk Head 1 byl režírován Takahide Hori.
Junk Head 1 je dlouhý 30 m.
Ve vzdálené budoucnosti lidstvo zahájí výzkum klonů, které žijí v podzemí a hledají ztracené genetické informace.
Klíčové postavy v Junk Head 1 jsou Takahide Hori.
Junk Head 1 je hodnocen Not Rated.
Junk Head 1 je film s žánrem Vědeckofantastický, Animovaný, Mysteriózní.
Junk Head 1 má hodnocení diváků 7.4 z 10.

