
FIFA Fever
2005 3 h 15 mDokumentární
7.58.1
This 195 minutes'documentary shows special moments and heroes from all world cups and official tournaments sponsored by FIFA Soccer
Kde se dívat na FIFA Fever
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.FIFA Fever Trivia
FIFA Fever byl vydán 24. května 2005.
FIFA Fever byl režírován Joseph S. Blatter.
FIFA Fever je dlouhý 3 h 15 m.
FIFA Fever byl produkován Paul Redman, Peter Spring, Phil Williams.
This 195 minutes'documentary shows special moments and heroes from all world cups and official tournaments sponsored by FIFA Soccer
FIFA Fever je film s žánrem Dokumentární.
FIFA Fever má hodnocení diváků 7.5 z 10.
