Beautiful Valley
2011 85 mDrama
5.95.7
The world of Hanna Mendelssohn, an 80 year old widow, disintegrates as the Kibbutz which she helped to found undergoes privatization.
Kde se dívat na Beautiful Valley
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Beautiful Valley Trivia
Beautiful Valley byl vydán 10. července 2011.
Beautiful Valley byl režírován Hadar Friedlich.
Beautiful Valley je dlouhý 85 m.
Beautiful Valley byl produkován Eylon Ratzkovsky, Yossi Uzrad, Guy Jacoel, Yochanan Kredo, Kobi Holi.
The world of Hanna Mendelssohn, an 80 year old widow, disintegrates as the Kibbutz which she helped to found undergoes privatization.
Klíčové postavy v Beautiful Valley jsou Hanna (Batia Bar), Yael (Gili Ben Ouzilio), Naama (Hadar Avigad).
Beautiful Valley je film s žánrem Drama.
Beautiful Valley má hodnocení diváků 5.9 z 10.

