Alien Genesis
2023Dokumentární
Režie: Stefania Grondona
Kde se dívat na Alien Genesis
Získat Plex na Vaše zařízení
Zdarma na 20+ platformách. Vyberte tu svou.Alien Genesis Trivia
Alien Genesis byl vydán 30. listopadu 2023.
Alien Genesis byl režírován Stefania Grondona.
Alien Genesis byl produkován Valentina Cau, Mario Niccolò Messina.
Klíčové postavy v Alien Genesis jsou Narrator (David White).
Alien Genesis je film s žánrem Dokumentární.


